Ettevõte tegutseb ülemaailmsel hambaimplantaatide ja abutmentide turul.

Biometric OÜ asutati 2016. aastal eesmärgiga välja töötada, toota ja turustada innovatiivset hambaimplantaatide süsteemi.
Biometric süsteem sisaldab hambaimplantaate, kirurgilisi instrumente ja digiteenust.

0aastat
ERIALAST
KOGEMUST
0%
ÕNNELIKKU
KLIENTI
0+
TOODET
MEIE VALIKUS
0
INVESTEERIME
TULEVIKU TEHNOLOOGIATESSE

Tutvustus

Meie eesmärk on pakkuda hambaravi kliinikutele tooteseeriat, mis on välja töötatud eriala tugevate praktikute poolt. Ettevõtte asutaja dr. Timo Paberit on ühendanud oma laiapõhjalise kliinilise kogemuse parimate võimalike tehnoloogiliste lahendustega, et kujundada Biometric implantaadi praegune tootekomplekt eesmärgiga parendada hambaarstide ja nende patsientide ravitulemusi. Biometricu implantatsioonisüsteem pakub ainulaadset konkurentsieelist tänu implantaadi liideste mehaanika uudsele disainile.

Biometric pakub implantaate aastast 2016. Ettevõte lepinguliseks partneriks on kvaliteetsete titaanisulamite tarnija Zapp Precision Metals GmbH Saksamaalt ja ISO 13485 – 2003 sertifitseeritud meditsiiniseadmete tootja, kes tagab parima tootmistava. Eesti turul oleme tutvustanud oma tooteid alates 2016. aasta teisest poolest. Praegu töötab meie toodetega kuus kliinikut. Klientide tagasiside on väga positiivne.

Biometric OÜ teine võtmeisik on Marko Lehes, kellel on laialdased kogemused MedTeci tööstustest. Tema aastate pikkused kogemused hõlmavad ärialast arendustegevust, ettevõtte juhtimist, edukaid investorisuhteid ja rahvusvahelist tootearenduse. Marko Lehes on kogenud innovatiivsete biomeditsiiniettevõtete juht, mh Saksamaa SelfD Technologie GmbH. Ta on vastutanud teadus- ja arendusprojektide eduka rakendamise eest, mille kumulatiivne väärtus on umbes 15 miljonit eurot. Marko Lehes on omandanud teaduskraadi füüsikas ning MBA ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise alal.

U
Uudne disain
Meie süsteem pakub ainulaadset konkurentsieelist tänu implantaadi toetamise liidese mehaanika uudsele disainile. Uurimistulemused näitavad, et tugijala kasutamine väiksema läbimõõduga kui implantaat põhjustab oluliselt vähem luu marginaalset kaotust. Meie disain jätab luu moodustamiseks rohkem ruumi, andes esteetika osas tulemuseks paremad tulemused.
T
CAD/CAM tehnoloogia
Biometricu tooteportfell (täpsemalt meie tugijalgade valik) on mõeldud kasutamiseks CAD / CAM-süsteemidega, näiteks Sirona CEREC®-süsteemiga. See on mugavam nii arstile kui patsiendile, andes samas ka täpsema tulemuse.
I
Innovatiivnee kate
Väiksema läbimõõduga Biometric implantaatide pinda tuleb implantaadi mehaanilise vastupidavuse parandamiseks töödelda ja katta. Kattekiht peaks implantaadi muutma vastupidavaks riskiteguritele, millega see karmis suukeskkonnas kokku puutub. Uuenduslik kate pakub:
• paremaid mehaanilisi omadusi,
• pikaajalist kaitset korrosiooni eest ja
• paremat biosobivust ja luuintegratsiooni.
U
Uuringud & teadustöö
Koostöös Tartu ülikooliga osaleme kolmeaastases lepingulises uurimisprogrammis eesmärgiga välja töötada ja kliiniliselt tõendada vajalik katte tehnoloogia. Tehnoloogia põhineb prof. Väino Sammelselgi juhitud meeskonna edusammudel, nt. teemal patenteeritud korrosioonikindlate katete valmistamise meetod (Euroopa patent nr EP 2938758). Viimane põhineb aatomkihi sadestamise (ALD) tehnoloogial. Kliinilised testid peaksid kinnitama, et implantaatide katmine ei põhjusta delamineerimise ja bioresorptsiooniga seotud puudusi.

instruments

LAI VALIK

BIOMETRIC
tugitooteid

Nüüd e-poes!

  • LUU ASENDUSMATERJALID
  • INSTRUMENDID
  • MEMBRAANID
  • LAB MATERJALID

  E-POODI

Kasutajapõhine innovatsioon on Biometric OÜ tegevuse keskne fookus. Ettevõtte asutaja ja tehnoloogiajuht on dr Timo Paberit, MD, DDS, kellel on tugev kogemus hambaravi erakliinikute ja labori juhina ning implantoloogias praktikuna rohkem kui 17-aastat erialast kogemust.

_MG_8118_v

Oled huvitatud Biometric implantaatsüsteemi kasutama hakkamisest ja koolitusest?  VÕTA ÜHENDUST