ESSEMME Components on Itaalia ettevõtte, mis disainib ja toodab implantaadisüsteemi ITS Italy. Tootearendus toimub käsikäes tippspetsialistide ja partneritega. ITS Italy hambaimplantaadid on kõrge kvaliteediga. Süsteem pakub mitmeid lahendusi vastavalt patsiendi vajadustele. Ettevõtte väärtushinnangute sekka kuuluvad märksõnad aktiivne KOMMUNIKATSIOON ja suurepärane PARTNERLUS. Need on tugevused, mis tagavad parimad lahendused nii hambaarstide kui nende patsientide jaoks.

KÕRGEIM KVALITEET JA OHUTUS
ITS Italy tooteseeriad vastavad rahvusvahelisele kvaliteedistandardile EN ISO 9001. Tooted vastavad direktiivile 93/42/EMÜ ja selle hilisematele muudatustele. Ettevõtte eesmärk on tagada püsivalt kõrge kvaliteediga ja USALDUSVÄÄRSEID tooted ning kirurgiliste protseduuride OHUTUS ja EDU, tagades seeläbi patsientide tervis, kena väljanägemine ja heaolu.

ERIALAKOOLITUSED
ITS Italy pakub erialaseid koolitusi kirurgidele. Väljaõpet pakuvad rahvusvaheliselt tuntud tippspetsialistid. Eduka hambaravi tagamiseks ei piisa ainult suurepärasest tootest – hea tulemuse tagab tugev spetsialist, kes on kursis PARIMATE töövõtete ja lahendustega. Ettevõte pakub koolitusi koostöös Itaalia kliinikute ja laboritega.

KATALOOG
Hambakirurgide ja hambalaboritehnikute tööd toetavad tootekataloogid. Kataloogidega saab tutvuda nii veebis kui võib tellida paberil.

ITS Italy hambaravi implantaatide kontseptsiooni järgi on kirurgil platvormi ja värvikoodide abil lihtsam õige toode valida. ITS Italy koonilises implantaadisüsteemis on valikus kahe kujuga implantaadid: koonuse ja anatoomilise juure kujulised. Implantaadid on saadaval pikkusega vahemikus 7-15 mm ja erineva läbimõõduga.

ITS® hambaimplantaatide tooteseeria on jaotatud platvormi ja värvikoodi kontseptsiooni järgi, mis aitab kirurgil lihtsamini tuvastada ja valida sobivat implantaaditüüpi.
Isekeermestuv tüvi-koonusimplantaat on sobilik kõikide hambutute patsientide ravi korral ning sellel on tähistus CL välise ühendusega implantatsioonide jaoks, HCL sisemise ühendusega implantatsioonide jaoks või KCL koonilise ühendusega versioonide jaoks.
Anatoomilist “Root Form-EXTREME” implantaati, mille kuju meenutab loomuliku hamba juurt, soovitatakse kasutada vaid ebasoodsate anatoomiliste tingimuste korral implantaadi paigaldamise optimeerimiseks. Selle implantaadi tüübid on tähistatud tähtedega HRF EXTREME sisemise ühendusega implantaatide puhul, HCL EXTREME koonilise ühendusega implantaatide puhul ning CL EXTREME välise heksagoni puhul. Nende ITS toodete disain hõlbustab ravi implantaadi paigaldamisel juhtudel, kus implantaati asetatakse koheselt peale juurte eemaldamist ning on vajalik saavutada head primaarstabiilsust anatoomiliselt keerukas olukorras. Murenevas või madala tihedusega luus ning kõikides esteetilistes piirkondades.

Implantaadil KRONOS FX3 on teravad ja paralleelsed koronaalsed keermed, mis on mõeldud implantaadi sisestamise hõlbustamiseks, vältides vajadust kasutada koonuspuure Countersink (kortikaalluu ettevalmistamiseks) ning vähendades operatsioonile kuluvat aega, vältides samuti selle kortikaalse osa kahjustamist ja liigset koormamist isegi tüüp 1 või 2 luudes (vastavalt Lekholmi ja Zarbi klassifikatsioonile).

Topeltkeermestatud kruvi vähendab paigaldamisel ajakulu ja suunab implantaati positsioneerimisel, võimaldades implanteerida vähema ettevalmistusega (nn. Undersized drilling ehk puurides kitsama diameetriga) ka keskmise kuni madala tihedusega luus ja saavutades seeläbi parema esmase stabiilsuse. Kooniline apikaalne kuju võimaldab kruvi iselõikumist, luues dekompressiooni ja hüübe piirkondi.

Implantaadi disain tagab maksimaalse lõikamisjõudluse ja väga hea esmase stabiilsuse, isegi pehmes luus.

ITS hambaimplantaatide esindaja, maaletooja ja koolitaja Eestis on Biometric OÜ.